Troms SV

E-post: troms@sv.no
Telefon: 90 76 80 76
Adresse: Storgata 3, 9750 Honningsvåg

Fylkesleder: Parabaran Rajalingam

Balsfjord SV

E-post: evaldno@start.no
Telefon: 90 95 11 53
Adresse: Slettnes, 9040 Nordkjosbotn

Lokallagsleder: Evald Are Nordli

Bardu SV

E-post: stianmfols@live.no
Telefon: 90 81 12 67

Dyrøy SV

E-post: aoe-sko@online.no
Telefon: 41 14 70 85
Adresse: Brøstadveien 478, 9311 Brøstadbotn

Lokallagsleder: Astrid Østrem Skoglund

Last ned vedtekter

Harstad SV

E-post: harstad@sv.no
Telefon: 95 16 56 86
Adresse: Einhågen 24, 9411 Harstad

Lokallagsleder: Helena Viola Theodorsen

Besøk nettside / Besøk på Facebook / Last ned arbeidsprogram / Last ned vedtekter / Last ned årsmøteprotokoll

Karlsøy SV

E-post: karlsoysv@gmail.com
Telefon: 91 63 36 10
Adresse: Alfred Eriksens vei 6, 9138 Karlsøy

Lokallagsleder: Trond Sverre Flaten

Kvæfjord SV

E-post: frode.vik55@gmail.com
Telefon: 90 98 69 21
Adresse: Vikevågen 56, 9475 Borkenes

Lokallagsleder: Frode Vik

Kvænangen SV

E-post: tryggve@lokvik.com
Telefon: 99 76 01 39
Adresse: Løkvik, 9162 Sørstraumen

Lokallagsleder: Tryggve Enoksen

Kåfjord / Gaivuona SV

E-post: mariesu@outlook.com
Telefon: 97 64 08 86
Adresse: Olderdalen, 9146 Olderdalen

Lokallagsleder: Frode Haugsvedt Henriksen

Besøk på Facebook

Målselv SV

E-post: benebeth@online.no
Telefon: 91 63 38 15
Adresse: Mellombygdveien 1877, 9336 Rundhaug

Lokallagsleder: Benedicte Rørholt

Nordreisa SV

E-post: siv@nordtroms.net
Telefon: 40 24 89 25
Adresse: Lundefjellv. 16, 9151 Storslett

Lokallagsleder: Siv Elin Hansen

Besøk nettside

Salangen SV

E-post: frode@stmu.no
Telefon: 97 65 79 07
Adresse: Postboks 51, 9355 Sjøvegan

Lokallagsleder: Frode Hansen

Senja SV

E-post: kayerling.ludvigsen@gmail.com
Telefon: 97 19 78 24
Adresse: Tiurveien 6, 9300 Finnsnes

Lokallagsleder: Kay Erling Ludvigsen

Skjervøy SV

E-post: ingr-lon@online.no
Telefon: 97 06 42 51
Adresse: Verftsv. 6, 9180 Skjervøy

Lokallagsleder: Pål S. Mathiesen

Svalbard SV

E-post: iballari@gmail.com
Telefon: 46 44 36 58

Lokallagsleder: Ingrid Ballari Nilssen

Last ned valgprogram

Sørreisa SV

E-post: bente.m.braathen@gmail.com
Telefon: 91 34 20 19
Adresse: Sørsiveien 209, 9310 Sørreisa

Lokallagsleder: Bente Merethe Bråthen

Tjeldsund SV

E-post: oddarehansen@hotmail.com
Telefon: 94 80 76 04
Adresse: Nipveien 140, 9440 Evenskjer

Lokallagsleder: Odd-Are Hansen

Tromsø SV

E-post: tromso@sv.no
Telefon: 98 15 64 77
Adresse: Standskillet 3, 9008 Tromsø

Lokallagsleder: Sara Ellen Gaup

Besøk nettside / Besøk på Facebook / Last ned vedtekter